Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 23, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ponad 2 mln widzów "Ceny wolności" w TVP 1

"Cena wolności" liczy 18 odcinków (screen: YouTube.com/TVP VOD)

Średnio 2,07 mln widzów ogląda w TVP 1 rosyjski serial historyczny "Cena wolności".

TVP 1 pokazuje serial od poniedziałku do soboty o 20.35 (od 8 czerwca). Dotychczas najwięcej widzów - 2,2 mln - przyciągnął drugi odcinek (9 czerwca). "Serial cieszy się niesłabnącą popularnością i jest zdecydowanym liderem pasma. Z kolei stabilne z odcinka na odcinek wyniki świadczą o lojalnej widowni serialu" - komentuje biuro prasowe spółki. Jak na razie tylko dwukrotnie widownia spadła poniżej 2 mln (12 czerwca zgromadził 1,91 mln widzów, a 13 czerwca - 1,96 mln).

Telewizyjna Jedynka, emitując pierwszych dziesięć odcinków "Ceny wolności", miała średnio 16,7 proc. udziału w rynku.

"Cena wolności" to serial historyczny w reżyserii Dmitrija Czerkasowa. Opowiada o losach Poliny Lebiediewej (Tatiana Babienkowa), wychowanki księcia Aleksieja Gołowina (Władisław Wietrow). Serial liczy 18 odcinków, emisja w TVP 1 zakończy się 1 lipca.

Dane: Nielsen Audience Measurement.

(KOZ, 23.06.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.