Dział: INTERNET

Dodano: Czerwiec 23, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kandydat na prezydenta w programie Kanału Sportowego

Podczas programu widzowie mogą dzwonić do studia i zadawać pytania gościom i prowadzącemu (screen Youtube.com/Kanałsportowy)

Na finiszu kampanii prezydenckiej gościem programu Kanału Sportowego "Hejt Park w Dobrym Składzie" będzie Stanisław Żółtek. Kanał Sportowy zapewnia, że kandydat na prezydenta nie zapłacił za pojawienie się w programie.

Chociaż Kanał Sportowy początkowo twierdził, że nie będzie zapraszać polityków, to w środę wieczorem w programie "Hejt Park" pojawi się Stanisław Żółtek. – Nie będziemy go traktować jako polityka. Uważamy, że jest to fenomen społeczny, dlatego zaprosiliśmy go do programu – mówi Krzysztof Stanowski, prowadzący program. Dodaje, że nie planuje zapraszania do programu innych kandydatów na prezydenta.

Zaproszenie Żółtka do "Hejt Parku" miało być spontaniczną reakcją na rosnące zainteresowanie kandydatem w mediach. Stanowski zapewnia, że Stanisław Żółtek nie zapłacił za wystąpienie w programie. 

"Hejt Park w Dobrym Składzie" transmitowany jest kilka razy w tygodniu. W czasie transmisji widzowie mogą dzwonić do studia i zadawać pytania gościom i prowadzącemu. Sponsorem programu jest właściciel marki Okocim. 

Kanał Sportowy ma 257 tys. subskrypcji na YouTube. Ostatni odcinek "Hejt Parku w Dobrym Składzie" z Wojciechem Hadajem, byłym spikerem Legii Warszawa, miał ponad 100 tys. wyświetleń.

(BAE, 23.06.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.