Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 18, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

NBCUniversal nada odcinek specjalny "Rockefeller Plaza 30"

"30 Rock" to jeden z kilku seriali komediowych uważanych w USA za kultowe (screen: YouTube.com/WatchMojo.com)

Kanał NBC 16 lipca wyemituje godzinny odcinek specjalny serialu komediowego "Rockefeller Plaza 30" ("30 Rock"). Epizod zostanie nakręcony zdalnie.

W odcinku specjalnym wystąpi niemal cała oryginalna obsada serialu, który w latach 2006-2013 zdobył wiele wyróżnień, w tym pięć Złotych Globów i dziewięć nagród Emmy. Zagrają w nim m.in. Tina Fey, Alec Baldwin i Jane Krakowski. Dzień później odcinek zadebiutuje w serwisie streamingowym Peacock. Jednorazowo pokażą go także inne stacje koncernu NBCUniversal - Bravo, E!, Oxygen, SyFy i CNBC. Odcinek wyreżyseruje Oz Rodriguez. Twórcy nie wykluczają powrotu serialu na stałe. "30 Rock" to jeden z kilku seriali komediowych uważanych w USA za kultowe - obok "Przyjaciół" i "Kronik Seinfelda".

To nie pierwszy w ostatnim czasie przypadek powrotu do znanych produkcji sprzed lat. Jak pisaliśmy w "Presserwisie", pod koniec lata na platformie HBO Max planowana jest emisja odcinka specjalnego serialu "Przyjaciele". W tym przypadku to na pewno jednorazowa produkcja.

(MAC, 18.06.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.