Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 18, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Warto rozmawiać" Jana Pospieszalskiego wraca na antenę, ale nie do TVP Info

"Warto rozmawiać" powraca po trzech miesiącach, ale już nie do TVP Info (screen Vod.tvp.pl)

Talk-show Jana Pospieszalskiego "Warto rozmawiać" wraca na antenę Telewizji Polskiej - tym razem nadawany będzie premierowo w TVP 3, a nie w TVP Info.

Emisja programu w TVP Info przerwana została w marcu z powodu pandemii koronawirusa. - Wracamy w najbliższy poniedziałek - mówi Jan Pospieszalski. Program nadawany będzie co tydzień po 20 w TVP 3, a później powtarzany w TVP 1 i TVP Polonia. - Pierwszy odcinek będzie dotyczyć sprawy księdza Franciszka Blachnickiego i jego oddziaływania na sytuację w Polsce w latach 70. i 80. XX w., a także jego tajemniczej śmierci i aktywności agentki, która go szpiegowała w Niemczech, a obecnie zaangażowana jest w promocję ruchu LGBT - zapowiada Pospieszalski.

Od końca sierpnia 2018 roku "Warto rozmawiać" oglądać można było w TVP Info (w poniedziałki o 20.50). Program wrócił do TVP, po pięcioletniej przerwie, w marcu 2016 roku i był emitowany w TVP 1. Talk-show Jana Pospieszalskiego zadebiutował w 2004 roku. Od listopada 2011 do lutego 2016 roku Pospieszalski prowadził "Bliżej" w TVP Info.

(KOZ, 18.06.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.