Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 17, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Żona dziennikarza TVP Info kieruje biurem zarządu w PKP

Lucyna Klein-Klarenbach i Adrian Klarenbach są małżeństwem od 1997 roku (fot. materiały prasowe PiS -YouTube/publicystykatvp)

Lucyna Klein-Klarenbach została dyrektorką biura zarządu PKP - ustalił Onet. Prywatnie jest żoną jednego z najbardziej znanych dziennikarzy TVP Info Adriana Klarenbacha.

Informację potwierdził rzecznik spółki Michał Stilger. "Potwierdzam, że p. Lucyna Klein-Klarenbach jest dyrektorem Biura Zarządu PKP S.A. Dane dotyczące daty zatrudnienia pracownika stanowią przedmiot umowy zawartej pomiędzy pracodawcą a pracownikiem i nie są podawane do publicznej wiadomości" - napisał w odpowiedzi na pytania portalu.

Do informacji na temat pracy żony odniósł się też Klarenbach. "Moja żona jest moją żoną, to fakt od 1997 roku. Ale moja żona jest sobą poza domem. Pracuje sama na siebie i swoje nazwisko" - skomentował na Twitterze.

Lucyna Klein-Klarenbach w ostatnich wyborach samorządowych ubiegała się o mandat radnej w warszawskim Wawrze. Startowała z list PiS. Bez powodzenia.

(SK, 17.06.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.