Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 10, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP wprowadza czwartki lekkoatletyczne przy Woronicza

Piotr Lisek weźmie udział w konkursie skoku o tyczce (screen: YouTube.com/TVP Sport)

Telewizja Polska, wspólnie z PKN Orlen i Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki, rozpoczyna cykl zawodów pod nazwą Orlen TVP Sport Cup. Na terenie siedziby TVP, przy ul. Woronicza w Warszawie.

W zawodach uczestniczyć ma krajowa czołówka lekkoatletów. Cykl potrwa od 18 czerwca do 23 lipca. - To  w pewnym sensie kontynuacja organizowanych przed laty Czwartków Lekkoatletycznych. Wtedy na stadionie, teraz u nas, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności - przekazał dyrektor TVP Sport, Marek Szkolnikowski.

Każdego tygodnia odbywać się będą zawody w innej konkurencji - 18 czerwca i 9 lipca w pchnięciu kulą (udział wezmą m.in. Michał Haratyk i Konrad Bukowiecki), 25 czerwca i 23 lipca w skoku o tyczce (Piotr Lisek i Paweł Wojciechowski), 2 i 16 lipca w skoku wzwyż (Kamila Lićwinko i Sylwester Bednarek).

Skoczkowie o tyczce i kulomioci mają rywalizować na terenie telewizyjnego, zamkniętego parkingu przy ul. Woronicza. Skoczkowie wzwyż - pod dachem, w Studiu nr 1. Transmisje ze wszystkich zawodów w czwartki o godz. 17, w TVP Sport.

(MAC, 10.06.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.