Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Czerwiec 09, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Duda na weselu pracownika VMLY&R. Agencja: nie pracujemy dla kancelarii

Andrzej Duda był gościem na weselu pracownika agencji VMLY&R (Twitter.com/AndrzejDuda)

Prezydent Andrzej Duda, który w sobotę pojawił się - według zapewnień spontanicznie - na weselu, odwiedził tam pracownika VMLY&R Poland. Agencja zapewnia, że nie pracuje dla Kancelarii Prezydenta.

Szymon Nawrocki pracuje w VMLY&R Poland jako senior project manager. W sobotę zamieścił  na Twitterze wpis: "Wzieliśmy ślub! Panie @AndrzejDuda @prezydentpl podobno jest Pan we #wrzawy. Skoro już Pan zablokował drogę to może Pan wpadnie życzeniami?" (pisownia oryginalna - przyp. red.). Andrzej Duda, który w weekend był w kampanijnej trasie, przyjechał na wesele, złożył młodej parze życzenia, czym pochwalił się na Twitterze: "Dziękuję za zaproszenie. Wpadłem i złożyłem życzenia osobiście. Sto lat Młodej Parze! Jeszcze raz proszę przyjąć serdeczne pozdrowienia i życzenia od całej Załogi Dudabusa. Udanego wesela!".

Gdy obrazki z wizyty trafiły do mediów, w internecie pojawiły się spekulacje, że wszystko było ustawione, padały też pytania o rzekomą współpracę VMLY&R Poland z Kancelarią Prezydenta. 

Zaprzecza temu zdecydowanie Łukasz Majewski, head of PR & communications w VMLY&R Poland. - To była oddolna inicjatywa naszego pracownika, z nami nieustalana i niekonsultowana - zapewnia Majewski. Jednocześni zaprzecza, by agencja pracowała dla Kancelarii Prezydenta w jakimkolwiek zakresie. - Mamy nadzieję, że nie będziemy musieli tego oficjalnie dementować, ale jesteśmy przygotowani na taką ewentualność - dodaje Majewski.

Zaprzeczył także Nawrocki. "Tym, którzy twierdzą, że wizyta @AndrzejDuda to ustawka, winszuje dobrego samopoczucia" - napisał na Twitterze.

Sprawę bagatelizuje Dariusz Andrian, CEO VMLY&R Poland. - To prywatne wydarzenie z wesela naszego pracownika, nic ponadto - podkreśla.

(AMS, 09.06.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.