Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 09, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Big Brother" wraca do Holandii po 14 latach

Daty startu kolejnej edycji w Holandii na razie nie podano

"Big Brother" powraca po 14 latach do Holandii - kraju, w którym reality show pojawił się na antenie po raz pierwszy. Będzie emitowany przez RTL, tak jak kiedyś produkowany przez Endemol Shine Netherlands.

Pierwszy odcinek "Big Brothera" został wyemitowany we wrześniu 1999 roku, produkowany przez założyciela firmy Endemol - Johana de Mola. Format stał się globalnym fenomenem. Utrzymuje się na antenach we Włoszech, Hiszpanii i Stanach Zjednoczonych, od momentu wprowadzenia go tam w 2000 roku.

Przywrócenie formatu do Holandii (ostatnia emisja w 2006 roku) stanowi siódmy powrót "BB" w ciągu ostatnich 12 miesięcy - po Portugalii, Finlandii, Polsce, Grecji, Niemczech i Australii, gdzie nowa seria wystartowała w poniedziałek wieczorem. Tegoroczne serie w Portugalii, Szwecji, Niemczech, Włoszech i Australii zostały wyprodukowane przy minimalnych zakłóceniach spowodowanych koronawirusem, a uczestnicy zostali poinformowani o sytuacji i byli na bieżąco z wydarzeniami dziejącymi się w świecie zewnętrznym.

Dokładnej daty startu kolejnej edycji w Holandii na razie nie podano.

Galeria: 40 lat CNN

(MAC, 09.06.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.