Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 05, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP 2 szykuje cykl letnich koncertów plenerowych

W zeszłym roku na trasie TVP wystąpił m.in. zespół Weekend (fot. TVP)

TVP 2, mimo ograniczeń z powodu pandemii koronawirusa, zorganizuje wakacyjną trasę koncertową "Lato, muzyka, zabawa 2020".

Cykl ma rozpocząć się w niedzielę 28 czerwca. Początkowo TVP planowała 11 wakacyjnych koncertów Dwójki (razem z Festiwalem Muzyki Tanecznej w Kielcach). Z naszych informacji wynika, że Telewizja Polska chce, by imprezy plenerowe odbyły się w mniejszych miejscowościach niż w poprzednich latach. Planowanych jest kilka koncertów. Trwają rozmowy z władzami miast. Obecnie przepisy pozwalają na organizowanie koncertów plenerowych do 150 osób.

W 2019 roku odbyło się łącznie 13 koncertów (razem z festiwalem w Kielcach). Imprezy w ramach trasy "Lato, muzyka, zabawa" oglądało w TVP 2 średnio 1,53 mln widzów (dane Nielsen Audience Measurement).

TVP razem z władzami Opola wcześniej przełożyła 57. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w tym mieście z początku czerwca na początek września. Z kolei Polsat i TVN zdecydowały, że ich tegoroczne festiwale w Sopocie się nie odbędą. Tegoroczna edycja Polsat SuperHit Festiwal zaplanowana była na koniec maja. Top of the Top Sopot Festival, pokazywany przez TVN, odbywał się w połowie sierpnia.

Galeria: Premiery seriali w czerwcu

(KOZ, 05.06.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.