Dział: REKLAMA

Dodano: Czerwiec 04, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TikTok przeprowadził pierwszy w Polsce event z gamerami

Organizatorem Gamertok był TikTok Polska (fot. materiały prasowe)

Na profilu TikTok Polska odbył się pierwszy w naszym kraju gamingowy event na tej platformie społecznościowej – Gamertok.

Rozpoczął się 3 czerwca o godz. 10. i trwał przez 10 godzin. Uczestniczyło w nim 10 influencerów gamingowych znanych z takich platform, jak Twitch czy YouTube, z czego siedmiu z nich zrzeszonych jest w sieci Gameset (grupa LTTM). Wydarzenie promowano w sekcji Discovery na TikToku.

- Jego celem było pokazanie większej różnorodności treści na platformie, tym razem na przykładzie bardzo popularnego gamingu, który z powodzeniem podbija inne platformy social mediów. Chcemy pokazać, że treści gamingowe oraz influencerzy gamingowi świetnie mogą się odnaleźć na platformie i dostarczyć rozrywki użytkownikom - mówi nam Piotr Bombol, managing partner Gameset. - Przy evencie nie pojawiły się reklamy, jest to akcja promująca platformę i twórców - dodaje Bombol.

Organizatorem Gamertok jest TikTok Polska. Za współtworzenie koncepcji i koordynację influencerów odpowiada m.in. agencja gaming marketingu Gameset.

(IKO, 04.06.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.