Dział: RADIO

Dodano: Czerwiec 04, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W piątek Trójka bez notowania listy, ale z Piotrem Baronem

Lista odbędzie się wtedy, kiedy wróci Marek Niedźwiecki i kiedy wspólnie poprowadzimy dwutysięczne wydanie - zaznacza Piotr Baron (fot. Piotr Molecki/East News)

W najbliższy piątek na antenie Programu III Polskiego Radia nie pojawi się jeszcze notowanie "Listy przebojów Trójki", ale audycję w tym czasie poprowadzi Piotr Baron.

- Piotr Baron poprowadzi w piątek audycję poświęconą liście - zapowiada Kuba Strzyczkowski, dyrektor rozgłośni.

Piotr Baron potwierdza, że pojawi się w Trójce między 19 a 22. - Lista odbędzie się wtedy, kiedy wróci Marek Niedźwiecki i kiedy wspólnie poprowadzimy dwutysięczne wydanie - zaznacza jednocześnie Baron. Dziennikarz wrócił na antenę w środę wieczorem, prowadząc "3 wymiary gitary".

Kuba Strzyczkowski pytany o Marka Niedźwieckiego, odpowiada: - Jestem dobrej myśli. Wierzę, że Marek Niedźwiecki wróci na antenę.

Nowy dyrektor Trójki w piątek na antenie przeprosił zespół "Listy przebojów Trójki": Marka Niedźwieckiego, Halinę Wachowicz i Bartosza Gila. Niedźwiecki nadal oczekuje przeprosin od władz Polskiego Radia i Telewizji Polskiej.

Poprzedni szef stacji Tomasz Kowalczewski w połowie maja unieważnił notowanie "Listy przebojów Trójki", które wygrała piosenka Kazika "Twój ból jest lepszy niż mój". Prowadzącemu Markowi Niedźwieckiemu publicznie zarzucił manipulację przy liczeniu głosów. Dziennikarz odszedł w proteście, podobnie postąpili inni. Władze radia musiały sobie radzić z kryzysem wizerunkowym; zmieniono szefa anteny.

Ponadto 19 czerwca do porannego "Zapraszamy do Trójki" w piątki wraca audycja "Doktor Kruszewicz w Trójce", w której dyrektor warszawskiego zoo Andrzej Kruszewicz opowiada o świecie ptaków i innych zwierząt.

(KOZ, 04.06.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.