Dział: PRASA

Dodano: Czerwiec 03, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wanda Żółcińska naczelną magazynu "Computerworld"

Wanda Żółcińska związana jest z IDG Poland od kilkunastu lat (fot. materiały prasowe)

Wanda Żółcińska od czerwca jest redaktorką naczelną magazynu "Computerworld" (IDG Poland) i dyrektorką ds. treści B2B IDG Poland SA. Zastąpiła Tomasza Bitnera i Szymona Augustyniaka, którzy po kilkunastu latach rozstają się z firmą.

Żółcińska będzie odpowiadać za redakcję biznesową i strategię symbiozy brandów "Computerworld" i "CIO". Będzie pracować nad rozwojem serwisu internetowego, wprowadzeniem nowych formatów oraz wsparciem merytorycznym projektów konferencyjnych, badawczych i customowych.

Bitner był redaktorem naczelnym magazynu "Computerworld", a Augustyniak - "CIO. Magazynu Dyrektorów IT" (w ub.r. papierowe wydanie zostało zamknięte). Obaj rozstali się z firmą za porozumieniem stron. – Rozstanie nastąpiło w ramach oszczędności związanych z pandemią – mówi "Presserwisowi" Bitner. Jak dodaje, na razie nie ma sprecyzowanych planów zawodowych.

Żółcińska z IDG Poland związana jest od kilkunastu lat, jest dziennikarką, redaktorką publikacji prasowych, książkowych i internetowych. Prowadziła też konferencje i moderowała debaty. Bitner w firmie pracował od ponad 16 lat. Był redaktorem naczelnym "McWorld", "Consumer Media" i "Computerworld". Augustyniak z IDG związany był od prawie 20 lat. Był redaktorem magazynów "IT Partner" i "Internet Standard", potem redaktorem i sekretarzem redakcji pism linii "C" (miesięczniki "CEO", "CIO", "CFO" i "CMO"). Od 2009 roku był naczelnym "CIO".

International Data Group Poland SA jest polskim oddziałem międzynarodowej grupy medialnej specjalizującej się w obszarze technologii teleinformatycznych.

Galeria: Premiery seriali w czerwcu

(JSX, 03.06.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.