Dział: REKLAMA

Dodano: Czerwiec 03, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Gameset łączy się z grupą LTTM

Agencja będzie prowadziła działalność pod nazwą Gameset (fot. materiały prasowe)

Agencja marketingu gamingowego Gameset połączyła się z grupą LTTM (LifeTube, TalentMedia, Mellon Media).

Strony podpisały list intencyjny w sprawie fuzji spółek. W wyniku połączenia zespołów działu gamingowego sieci LifeTube i spółki Gameset powstanie agencja gaming marketingu, która będzie prowadziła działalność pod nazwą Gameset.

Po tych zmianach agencją Gameset pokieruje Paweł Stano, wiceprezes LTTM. A Piotr Bombol, założyciel Gameset, zostanie jej managing partnerem. Agencją zarządzał będzie również Michał Kołodziej, dotychczasowy szef działu gaming w LifeTube, który obejmie stanowisko business development partnera.

Agencja skoncentruje się na strategicznej obsłudze marek (od pozycjonowania, do realizacji gamingowych kampanii 360), współpracy ze streamerami, e-sportowcami i influencerami ze świata gier i technologii, organizacji eventów, turniejów e-sportowych przy współpracy z reklamodawcami i wprowadzaniu marek nieendemicznych do świata gamingu.

Łączne przychody Gameset i działu gamingu LifeTube w 2019 roku wyniosły 20 mln zł. Gameset po dołączeniu do grupy LTTM będzie zrzeszał ponad 265 kanałów o tematyce gamingu, technologii i e-sportu, w tym kilkanaście kanałów YouTube, które przekroczyły milion subskrypcji.

Gameset powstała w lutym 2017 roku.

Galeria: Premiery seriali w czerwcu

(IKO, 03.06.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.