Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 02, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

BBC z transmisjami ligi angielskiej po raz pierwszy od 28 lat

Najwięcej spotkań Premier League, także w paśmie otwartym, pokaże Sky Sports (fot. Pixabay.com)

BBC pokaże cztery mecze sezonu wznawianych 17 czerwca rozgrywek piłkarskiej Premier League. 25 spotkań w otwartym paśmie ma transmitować Sky Sports.

Prawa do transmitowania meczów mają płatne, kodowane stacje Sky Sports i BT Sport oraz płatny serwis streamingowy Amazon Prime Video. Ale po przerwie spowodowanej koronawirusem cztery spotkania zostaną udostępnione w BBC. To pierwszy przypadek od 1992 roku, gdy liga angielska będzie transmitowana w bezpłatnym kanale telewizji naziemnej. W ramach rekompensaty dla kibiców 25 meczów z 92, jakie pozostały do końca sezonu, udostępni też platforma Sky.

Sky Sports pokaże na żywo najwięcej spotkań - 64. Mecze piątkowe wyznaczono na godz. 20. Sobotnie na 12.30, 15, 17.30 i 20. Niedzielne na 12, 14, 16.30 i 19, a poniedziałkowe na 20. Mecze rozgrywane w środku tygodnia - we wtorki, środy i czwartki - będą rozpoczynać się o 18 i 20. Rozgrywki zostały przerwane 13 marca z powodu koronawirusa.

Galeria: Premiery seriali w czerwcu

(MAC, 02.06.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.