Dział: PRASA

Dodano: Czerwiec 02, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Skarb" Rossmanna wrócił jako kwartalnik

Pierwszy numer kwartalnika "Skarb" poświęcony jest trendom

Bezpłatny magazyn "Skarb", dystrybuowany w sieci drogerii Rossmann, od maja ukazuje się jako kwartalnik. Jego nakład to milion egzemplarzy.

– Pismo poświęcone jest tematyce urodowej, nie ma w nim wywiadów z celebrytami czy stałych rubryk np. z modą. Piszemy o tym, w czym Rossmann jest ekspertem. Tematem numeru są wiosenne trendy: między innymi naturalne składniki czy produkty waterless. Kwartalnik ma nową, znacznie atrakcyjniejszą szatę graficzną, na naprawdę wysokim poziomie, z własnymi sesjami – mówi Agata Nowakowska, redaktor naczelna tytułu i rzeczniczka prasowa Rossmanna.

Za layout odpowiada Joanna Skiba, autorami zdjęć są Adam Pluciński i Filip Zwierzchowski. Pierwszy numer "Skarbu" w nowej formule ukazał się w maju. Nakład bezpłatnego kwartalnika to 1 mln egz., a objętość to 146 stron. Magazyn wydaje Rossmann.

Do wiosny ubiegłego roku "Skarb" był miesięcznikiem. W latach 2017-2019 tytuł dla sieci wydawała Agora, a wcześniej Ringier Axel Springer Polska.

Galeria: Premiery seriali w czerwcu

(JSX, 02.06.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.