Dział: INTERNET

Dodano: Czerwiec 01, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kanał Prawda Futbolu współpracuje z „Super Expressem”

Piotr Koźmiński (z lewej) rozmawiał już z Romanem Kołtoniem (z prawej) w Prawdzie Futbolu o starcie Ekstraklasy (screen: YouTube.com/Prawda Futbolu)

Piotr Koźmiński, dziennikarz sportowy „Super Expressu” (Grupa ZPR Media), rozpoczął stałą współpracę z youtubowym kanałem Prawda Futbolu. Jego gospodarz Roman Kołtoń będzie pojawiał się w programie wideo serwisu internetowego Sport.se.pl.

Koźmiński ma co najmniej dwa razy w miesiącu omawiać z Kołtoniem w Prawdzie Futbolu najciekawsze wydarzenia piłkarskie. Obie strony mają też wzajemnie wspomagać się w mediach społecznościowych. - Piotr to lider wśród dziennikarzy sportowych, jeśli chodzi o newsy. Jest idealnym partnerem do dyskusji o futbolu: ma wiarygodne informacje transferowe, w ciekawy sposób odsłania kulisy. Dlatego zaprosiłem go do swojego kanału na merytoryczne rozmowy o piłce - wyjaśnia Roman Kołtoń w rozmowie z „Presserwisem”.

Koźmiński poinformował na Twitterze, że „Super Express” pracuje nad nowym formatem, wsparcie ma zapewnić m.in. Kołtoń. - Umówiliśmy się, że będę korzystał z Piotra, a w ramach tej współpracy ja pojawię się w programie „Super Expressu” - mówi Kołtoń, którzy podkreśla jednak, że nie ustalono jeszcze dokładnie, na czym będzie polegać jego udział w projekcie „SE”.

Założyciel Prawdy Futbolu podkreśla, że możliwa jest regularna współpraca jego kanału z innymi dziennikarzami. - Przedstawiciele różnych redakcji często pojawiają się w Prawdzie Futbolu, ale na razie jedynie Piotr Koźmiński będzie na stałe. Chodzą mi jednak po głowie nazwiska kolejnych dziennikarzy, których chciałbym zaprosić do współpracy - dodaje.

Roman Kołtoń od 2000 roku jest komentatorem sportowym Polsatu Sport. W lutym poinformował o rozwiązaniu umowy o pracę z Polsatem po 19,5 roku, ale kontynuuje współpracę ze stacją jako ekspert. Decyzję podjął w związku z regulacjami dotyczącymi zaangażowania dziennikarzy Polsatu w projekty youtubowe. W latach 2004-2007 był redaktorem naczelnym „Przeglądu Sportowego”. Jego kanał Prawda Futbolu działa od marca 2018 roku, obecnie ma 96,6 tys. subskrypcji oraz ponad 20,3 mln wyświetleń.

Galeria: Premiery seriali w czerwcu

(PAZ, 01.06.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.