Dział: REKLAMA

Dodano: Czerwiec 01, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TZF Polfa została partnerem Ekstraklasy

TZF Polfa otrzyma od Ekstraklasy świadczenia promocyjne (fot. materiały prasowe)

Firma farmaceutyczna TZF Polfa nawiązała współpracę z PKO Bank Polski Ekstraklasa, zostając jej „partnerem profesjonalnej dezynfekcji”.

W ramach partnerstwa TZF Polfa w trwającym sezonie wyposaży 16 klubów i ligową spółkę w bezdotykowe dyspensery oraz w płyny dezynfekujące ręce Trisept Max. W zamian TZF Polfa otrzyma od Ekstraklasy świadczenia promocyjne (marka będzie promowana w kanałach komunikacji klubów i PKO Bank Polski Ekstraklasy, a także powstaną relacje filmowe z użytkowania produktu Triseptu Max na stadionach).

Jednym z wymogów bezpieczeństwa, określonym w przyjętych procedurach, pozwalających na powrót do rozgrywek, jest "regularna dezynfekcja rąk, która obejmuje wszystkich przebywających w strefie zero, w tym piłkarzy i sztaby szkoleniowe oraz zespół Ekstraklasa Live Park, odpowiedzialny za realizację transmisji telewizyjnych".

Galeria: Premiery seriali w czerwcu

(IKO, 01.06.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.