Dział: RADIO

Dodano: Maj 21, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nikt nie poprowadził „Zapraszamy do Trójki”

W czwartki popołudniowe "Zapraszamy do Trójki" prowadził przeważnie Patrycjusz Wyżga, który przebywa na zwolnieniu lekarskim (fot. Piotr Molecki/ East News)

W czwartek nie wyemitowano popołudniowej audycji „Zapraszamy do Trójki”. Powodem był brak prowadzącego.

Rano pisaliśmy, że program może nie zostać dziś nadany. "Z uwagi na brak prowadzącego Popołudnia oraz możliwego zastępstwa, poprosiłem dyrektora o wyznaczenie autora spoza Zd3 do realizacji audycji o charakterze muzycznym" - napisał szef redakcji aktualności radiowej Trójki Łukasz Kurtz-Królikiewicz w mailu do swojego zespołu. Podlega mu "Zapraszamy do Trójki".

W czwartki popołudniowe "Zapraszamy do Trójki" prowadził przeważnie Patrycjusz Wyżga, który przebywa na zwolnieniu lekarskim. Gospodarzem audycji jest również Kuba Strzyczkowski.

"Zapraszamy do Trójki" widnieje w czwartkowej ramówce. Audycja miała rozpocząć się po serwisie informacyjnym o 15 i potrwać do 19. Zamiast tego nadawana była muzyka.

W ostatnich dniach z Trójki odchodzą kolejni dziennikarze. Wszystko przez aferę wokół usunięcia notowania listy przebojów, które wygrała piosenka Kazika.

Audycja "Zapraszamy do Trójki" jest nadawana od 1974 roku.

Galeria: Najlepsze fotografie prasowe 2005-2020

RAQ

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.