Dział: RADIO

Dodano: Maj 21, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agata Kowalska odchodzi z TOK FM

Agata Kowalska pracuje w stacji od 14 lat (screen YouTube/TOKFM)

Dziennikarka TOK FM Agata Kowalska poinformowała, że rozstaje się ze stacją, w której pracowała 14 lat. Jako powód wskazuje m.in. decyzje o nagłej zmianie ramówki.

„Decyzja o nagłej zmianie ramówki i skróceniu Analiz dotarła do mnie podczas krótkiego urlopu. W smsie. To tylko jedna z przyczyn, dla których w ubiegłym tygodniu złożyłam wypowiedzenie; z końcem sierpnia moja umowa wygaśnie. W Radiu TOK FM przepracowałam 14 lat, między innymi jako wydawczyni Komentarzy Ani Laszuk, jako pomysłodawczyni Skołowanych i jako prowadząca ukochane Analizy. Niestety, mimo tak długiego stażu nie udało mi się zrozumieć decyzji podejmowanych ostatnio przez szefostwo wobec mnie i wobec mojego programu. Ani formy, w jakiej były mi komunikowane” - napisała dziennikarka na Facebooku.

Zaznaczyła, że fundamentem było dla niej zawsze zaufanie do redakcji. „W ciągu kilku ostatnich tygodni straciłam to zaufanie i pewność. Na dodatek o wielu szczegółach nie wolno mi mówić ze względu na - co za paradoks! - dobro firmy” - napisała.

RAQ

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.