Dział: REKLAMA

Dodano: Maj 20, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Alior Bank przekonuje w kampanii, że może być partnerem w czasach pandemii

Alior Bank prowadzi kampanię reklamową, w której przekonuje, że może być partnerem biznesowym w czasach pandemii koronawirusa.

W komunikacji bank podkreśla, że w trudnych czasach zapewnia "najwygodniejsze i najbezpieczniejsze rozwiązania umożliwiające zdalne bankowanie". Kampania prowadzona jest głównie w telewizji i w internecie (m.in. serwisy VoD). Prowadzona jest w dwóch etapach: w pierwszym emitowanych będzie kilka wersji spotu „Zmiany”, w drugim etapie bank wyemituje reklamę „Przyszłość”. Promowane w nich są „Konto Jakże Osobiste”, aplikacja Alior Mobile i bankowość internetowa Alior Online.

„Alior Bank ma być partnerem w nowych czasach – z jednej strony profesjonalnym, ale jednocześnie empatycznym i z ludzką twarzą” - komentuje Michał Wójcik, dyrektor departamentu marketingu w Alior Banku. „Po raz pierwszy prezentujemy bardziej osobisty wizerunek pana w meloniku. Tym razem występuje on w rodzinnym, osobistym kontekście. Dzięki temu uspokajający, optymistyczny przekaz jest bardziej wiarygodny” - dodaje Wójcik. W reklamie wspomniany pan w meloniku przerywa mówienie do widzów, gdy córka prosi go o pomoc w odrobieniu lekcji.

Kreację reklam telewizyjnych przygotowała agencja PZL, a produkcję - Papaya Films. Za kampanię internetową odpowiada agencja Infinity, a za planowanie i zakup mediów - agencja mediowa Carat Polska.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(IKO, 20.05.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.