Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 18, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Restart Bundesligi: Sky wyprzedała czas reklamowy przy inauguracji

Liga niemiecka w sobotę wznowiła rozgrywki po przerwie związanej z koronawirusem, jako pierwsza z czołowych lig europejskich (fot. Pixabay.com)

Grupa telewizyjna Sky poinformowała, że wyprzedała wszystkie miejsca w blokach reklamowych przy transmisjach z inauguracyjnych spotkań wznowionych rozgrywek piłkarskiej Bundesligi.

Sky Deutschland potwierdziła, że wszystkie bloki reklamowe emitowane przez jej niemieckojęzyczne kanały przy weekendowych meczach Bundesligi zostały wypełnione w 100 proc. Na kilkanaście godzin przed wznowieniem rozgrywek dostępne były tylko pojedyncze wolne miejsca w blokach przed przedmeczowymi studiami. Z powodu pandemii koronawirusa Bundesliga przerwała rozgrywki w marcu, po 25 z 34 kolejek.

Liga niemiecka w sobotę wznowiła rozgrywki po przerwie związanej z koronawirusem, jako pierwsza z czołowych lig europejskich.

Galeria: Najlepsze fotografie prasowe 2005-2020

(LL, 18.05.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.