Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 18, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP Info pokazała zwiastun dokumentu Latkowskiego „Nic się nie stało”

Premiera filmu „Nic się nie stało” miała odbyć się pod koniec marca, ale została przełożona (screen: YouTube.com/TVP Info)

W TVP Info pojawiła się dwuminutowa zapowiedź filmu dokumentalnego „Nic się nie stało” w reżyserii Sylwestra Latkowskiego. Nie podano jednak daty premiery.

„Przemoc seksualna, prostytucja i pedofilia w lokalu, który miał być wizytówką Sopotu, który odwiedzali celebryci” - zapowiada film serwis Tvp.info. W zwiastunie pojawia się wątek samobójczej śmierci 14-letniej Anaid, która w marcu 2015 roku w Gdańsku odebrała sobie życie, skacząc pod pociąg. Historia tragicznie zmarłej nastolatki ma być jednym z elementów opowieści o działalności nocnych klubów w Sopocie, gdzie dochodziło do przestępstw seksualnych.

W zwiastunie pojawia się m.in. prezydent Sopotu Jacek Karnowski, mówiąc o jednym z klubów, że to był „kur..łek, a nie Zatoka Sztuki”. Jedna z osób wypowiadających się w zwiastunie twierdzi, że do klubu przyjeżdżali celebryci. W zwiastunie pojawiają się zdjęcia z profili w mediach społecznościowych, m.in. muzyka Adama „Nergala” Darskiego, aktora Andrzeja Chyry, modelki Natalii Siwiec i dziennikarza Kuby Wojewódzkiego.

Premiera filmu „Nic się nie stało” miała odbyć się pod koniec marca, ale została przełożona. Pod koniec stycznia ówczesny prezes TVP Jacek Kurski opublikował na Twitterze teaser tej produkcji. W pełnym zwiastunie pojawia się na końcu wzmianka: „wkrótce w TVP”. Z reżyserem Sylwestrem Latkowskim nie udało nam się skontaktować. W grudniu mówił "Gazecie Wyborczej", że Jacek Kurski nie ingerował w produkcję.

Latkowski jest dziennikarzem i autorem filmów dokumentalnych. W latach 2013-2015 był redaktorem naczelnym tygodnika "Wprost".

Galeria: Najlepsze fotografie prasowe 2005-2020

(PAZ, 18.05.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.