Dział: PRASA

Dodano: Maj 15, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Łukasz Grajewski przestaje być korespondentem PAP w Berlinie

Łukasz Grajewski wcześniej był korespondentem "Dziennika Gazety Prawnej" w Niemczech (screen: YouTube/believeinpeople)

Łukasz Grajewski po dwóch miesiącach przestaje być korespondentem Polskiej Agencji Prasowej w Berlinie.

"Zarząd PAP rozwiązał ze mną umowę o pracę bez podania przyczyn. Obowiązki korespondenta w Niemczech pełniłem niecałe 2 miesiące. Od pierwszego do ostatniego dnia starałem się trzymać dziennikarskie standardy i rzetelnie opisywać sytuację w RFN. Kciuki za dziennikarzy PAP!" - napisał w czwartek wieczorem na Twitterze Grajewski. - Odezwały się do mnie redakcje, z którymi współpracowałem wcześniej, skupiam się na pracy. Nie zamierzam rozpamiętywać - mówi "Presserwisowi".

Informację o zakończeniu współpracy potwierdza prezes PAP Wojciech Surmacz. - Pracodawca rozwiązał umowę – mówi. Nie informuje jednak, kto zastąpi Grajewskiego w Berlinie.

Wcześniej Grajewski był stałym korespondentem w Niemczech "Dziennika Gazety Prawnej" (od listopada 2018 roku do stycznia 2020 roku).

(JSX, 15.05.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.