Dział: REKLAMA

Dodano: Maj 13, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Papaya Films z tunelami do dezynfekcji planów zdjęciowych

Papaya Films kupiła sprzęt, który ma pozwolić na zorganizowanie bezpiecznego planu zdjęciowego (fot. Pixabay)

Papaya Films wprowadziła na swoje tradycyjne plany zdjęciowe sprzęt dezynfekcyjny, który ma zapewnić bezpieczeństwo.

Studio zakupiło tunele dezynfekcyjne i zamgławiacze. Sprzęt bazuje na zastosowaniu mgiełki, która dociera nawet do trudno dostępnych miejsc i odkaża powierzchnię skóry, odzież i buty z ponad 90 proc. patogenów w tym z 99,9 proc. wirusa SARS-CoV-2. To pierwszy tego typu sprzęt na polskich planach zdjęciowych.

- W trakcie pandemii, z zachowaniem wszystkich środków ostrożności oraz stosując się do przepisów prawa, zrealizowaliśmy blisko 20 projektów reklamowych - mówi Kacper Sawicki, executive producer Papaya Films. - Część z nich to klasyczne user generated content, część to tak zwane micro shoots, wracamy też na tradycyjne plany zdjęciowe. Zastosowanie tych urządzeń pozwala nam dziś zorganizować plan, który jest odpowiedzialny i bezpieczny - dla ekip produkcyjnych, przedstawicieli agencji, klientów, podwykonawców i współpracowników - dodaje.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(AMS, 13.05.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.