Dział: RADIO

Dodano: Maj 12, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radio Zet ma nową oprawą dźwiękową

To pierwsza tak kompleksowa zmiana oprawy Radia Zet od 10 lat (screen: YouTube.com/Radio ZET)

Radio Zet w poniedziałek zmieniło oprawę dźwiękową, która powstała we współpracy z amerykańską firmą GrooveWorx.

- W tym roku będziemy obchodzić 30. urodziny Radia Zet i chcieliśmy dać naszym słuchaczom na początek coś lekkiego, optymistycznego i z dobrą energią. Taka właśnie jest nowa oprawa - wyjaśnia Michał Celeda, redaktor naczelny Radia Zet. Rzeczniczka Eurozetu Małgorzata Kozieł dodaje, że to pierwsza tak kompleksowa zmiana oprawy od 10 lat.

Nowa oprawa objęła wszystkie pasma oraz serwisy informacyjne. Głosu do dźwięku "Minęła właśnie..." użyczyli wokaliści: Aleksandra Tabiszewska i Jakub Jurzyk.

Głównym dżinglem pozostaje logo melody "Radio Zet i już". Nie zmienia się również liner "siła muzyki". Do wokalistów śpiewających dżingle "Radio Zet i już" dołączyli Lanberry i Patryk Skoczyński.

Zagłosuj na zdjęcie, które otrzyma Nagrodę Internautów w konkursie Grand Press Photo 2020

Studio nagraniowe GrooveWorx z Los Angeles, we współpracy z którym została stworzona nowa oprawa, w latach 90. skomponowało melodię "Radio Zet i już".

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 12.05.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.