Dział: INTERNET

Dodano: Maj 08, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Serwis Peacock trafi na urządzenia Apple

Serwis Peacock (po polsku paw) po raz pierwszy został zaprezentowany w styczniu w Nowym Jorku (screen: YouTube/NBCUniversal)

NBCUniversal na podstawie umowy z Apple udostępni serwis streamingowy wideo Peacock na jego urządzeniach. Serwis zadebiutuje 15 lipca w Stanach Zjednoczonych.

Serwis zostanie udostępniony w trzech wersjach: bezpłatnej, z ofertą 7,5 tys. godzin treści, premium za 4,99 dol. miesięcznie (15 tys. filmów i programów z reklamami) i bez reklam za 9,99 dol. miesięcznie. Dzięki integracji z Apple treści Peacock będą dostępne w sekcji Oglądaj teraz w Apple TV. Serwis Peacock po raz pierwszy został zaprezentowany w styczniu w Nowym Jorku.

Zagłosuj na zdjęcie, które otrzyma Nagrodę Internautów w konkursie Grand Press Photo 2020

Jak pisaliśmy w "Presserwisie", przed tygodniem podobną umowę z Apple na dystrybucję serwisu HBO Max zawarł koncern WarnerMedia.

Galeria: Seriale w maju

(MAC, 08.05.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.