Dział: INTERNET

Dodano: Maj 06, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Netflix podał datę premiery i obsadę "W głębi lasu"

"W głębi lasu" opowiada o warszawskim prokuratorze, który mimo upływu lat nie potrafi otrząsnąć się po stracie ukochanej siostry (fot. materiały prasowe)

„W głębi lasu”, drugi po „1983” polski serial Netflixa, trafi do oferty serwisu 12 czerwca.

Produkcja w reżyserii Leszka Dawida i Bartosza Konopki liczy sześć odcinków. W rolach głównych występują: Grzegorz Damięcki, Hubert Miłkowski, Agnieszka Grochowska, Wiktoria Filus. W obsadzie znaleźli się także: Jacek Koman, Ewa Skibińska, Arkadiusz Jakubik, Magdalena Czerwińska, Przemysław Bluszcz, Dorota Kolak, Izabela Dąbrowska oraz Piotr Głowacki i Cezary Pazura.

Serial opowiada o warszawskim prokuratorze, który mimo upływu lat nie potrafi otrząsnąć się po stracie ukochanej siostry, zaginionej w niewyjaśnionych okolicznościach podczas obozu letniego. Niespodziewane odnalezienie ciała, którego śmierć zdaje się być powiązana ze zniknięciem dziewczyny, może w końcu doprowadzić do przełomu w śledztwie. Akcja serialu osadzona jest w dwóch wymiarach czasowych: 2019 oraz 1994 roku.

Zagłosuj na zdjęcie, które otrzyma Nagrodę Internautów w konkursie Grand Press Photo 2020

Serial produkuje ATM Grupa. Producentką kreatywną jest Anna Nagler, a producentami wykonawczymi - Andrzej Muszyński oraz Harlan Coben. Scenariusz na podstawie powieści Harlana Cobena napisali Agata Malesińska i Wojtek Miłoszewski. Autorem zdjęć jest Paweł Flis.

Pierwszy polski serial Netflixa pt. "1983" miał premierę jesienią 2018 roku.

Galeria: "W głębi lasu" - serial Netflixa

(PAZ, 06.05.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.