Dział: PRASA

Dodano: Maj 05, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Joanna Parczyńska p.o. prezeską oddziału Polska Press w Lublinie

Joanna Parczyńska w latach 2011 oraz 2013-2015 pracowała już w Polska Press (fot. materiały prasowe)

Joanna Parczyńska zastąpiła Dariusza Kotlarza na stanowisku prezesa oddziału Polska Press Grupy w Lublinie. 

Zmiana w lubelskim oddziale (wydaje przede wszystkim "Kurier Lubelski", kurierlubelski.pl, lokalne naszemiasto.pl) nastąpiła od poniedziałku. P.o. prezeską została Joanna Parczyńska. Dariusz Kotlarz pozostaje w firmie, ale z powodów osobistych nie będzie już pełnił funkcji prezesa oddziału.

Joanna Parczyńska ostatnio związana była z "Gazetą Wyborczą", gdzie zajmowała stanowisko dyrektorki działu wideo i eventów. Z Agorą związana była, z przerwami, od 1995 roku. Karierę menedżerską zaczynała w dziale sprzedaży „Gazety Wyborczej". W 2011 roku została szefową pionu prasy bezpłatnej, wprowadziła na rynek ogólnopolski bezpłatny dziennik „Metro". W latach 2012-2013 była country managerką Gemius Polska odpowiedzialną m.in. za współpracę z PBI.

W latach 2011 oraz 2013-2015 pracowała w Polska Press, gdzie jako dyrektorka zarządzająca produktów bezpłatnych nadzorowała m.in. rebranding oraz integrację serwisów Naszemiasto.pl.

Od 10 lat "Kurier Lubelski" wydawany jest przez Polska Press Grupę. Średnia sprzedaż tego dziennika to 2505 egzemplarzy (dane ZKDP za luty 2020 roku).

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KCZ, 05.05.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.