Dział: MAGAZYN PRESS

Dodano: Maj 04, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kreatywny potencjał studiów produkcyjnych w czasie COVID-19

"Studia Produkcyjne" w najnowszym numerze "Press", do kupienia także w formie cyfrowej

Z powodu pandemii skończyła się praca na planach filmowych, ale same produkcje nie zniknęły. W sekcji specjalnej piszemy, jak branża produkcyjna funkcjonuje w czasie ograniczeń i czego spodziewa się w okresie spowolnienia.

W dodatku „Studia Produkcyjne” także walka o standard przetargowy sprawdzony na świecie, czyli jedno studio - jeden reżyser.

Rabaty na produkcje realizowane w Polsce nareszcie są, ale kiedy można spodziewać się efektów?

„W międzynarodowej działalności polskich producentów widzę obiecującą tendencję” - przekonuje Julian Dworak, dyrektor Klubu Producentów Reklamowych, a my pytamy działających za granicą producentów, w jaki sposób w Azji czy Stanach Zjednoczonych zyskują przewagę konkurencyjną.

Prezentujemy także wizytówki poszczególnych studiów produkcyjnych. Sekcja specjalna dostępna w najnowszym numerze magazynu „Press”, do kupienia też w formie cyfrowej.

(KB, 04.05.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.