Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 04, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP wznowiła nagrania "Jaka to melodia?" i "Szansy na sukces"

W teleturnieju "Jaka to melodia?" zwiększono odległości między pulpitami uczestników (fot. materiały prasowe)

Telewizja Polska wznowiła produkcję teleturnieju "Jaka to melodia?" i programu muzycznego "Szansa na sukces. Opole 2020". Premierowe odcinki wróciły na antenę w niedzielę.

Pierwsze nagrania po kilkutygodniowej przerwie odbyły się w środę 29 kwietnia. Realizację programu wstrzymano w marcu z powodu zagrożenia koronawirusem. TVP zapewnia, że podczas produkcji programów zachowane są zasady bezpieczeństwa. W teleturnieju "Jaka to melodia?" zwiększono odległości między pulpitami uczestników, zrezygnowano z udziału publiczności i ograniczono liczebność ekipy realizacyjnej, która pracuje w maseczkach.

Press

Ekipa realizacyjna pracuje w maseczkach (fot. materiały prasowe)

TVP 1 od 6 kwietnia zamiast premierowych odcinków "Jaka to melodia?" pokazywał powtórki teleturnieju. Również na początku kwietnia TVP 2 przerwał emisję premierowych odcinków "Szansy na sukces. Opole 2020". Nowe wydania programów nadawane są od niedzieli 3 maja.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 04.05.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.