Dział: INTERNET

Dodano: Kwiecień 29, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

HBO Max będzie dostępny na wszystkich urządzeniach Apple

HBO Max wystartuje 27 maja (kolaż - screen: YouTube.com/DC)

Serwis Variety poinformował o zawarciu umowy pomiędzy Apple a WarnerMedia. Na jej mocy startujący 27 maja serwis streamingowy HBO Max będzie dostępny na wszystkich urządzeniach koncernu.

Serwis zostanie w pełni zintegrowany z aplikacją Apple TV na iPhone'a, iPada, iPoda Touch oraz Apple TV HD czwartej generacji HD i TV 4K. Subskrybenci posiadający starsze dekodery Apple TV będą mogli przesyłać strumieniowo treści HBO Max na swoje telewizory z urządzeń mobilnych iOS za pośrednictwem AirPlay. Klienci HBO Now (HBO Max zastąpi tę usługę) rozliczani za pośrednictwem App Store, a także użytkownicy HBO, którzy subskrybują kanały Apple TV, zostaną automatycznie przekierowani do HBO Max bez dodatkowych opłat. Cena abonamentu to 14,99 dol. miesięcznie. Na razie serwis ma być dostępny w USA i Kanadzie, jeszcze w tym roku w Ameryce Południowej, a w 2021 roku ma trafić do Europy.

HBO Max pojawi się w sekcji „Obejrzyj teraz” w aplikacji Apple TV, a także będzie miał specjalne menu. W listopadzie ub.r. Apple udostępniło swój serwis Apple TV+. W styczniu koncern zatrudnił w Apple TV+ byłego prezesa i dyrektora generalnego HBO - Richarda Pleplera.

(MAC, 29.04.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.