Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 29, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

T-Mobile oficjalnym sponsorem piłkarskiej reprezentacji Polski

T‑Mobile planuje wprowadzenie specjalnych promocji i nowych ofert dla kibiców (fot. Piotr Molecki/ East News)

T-Mobile zawarł umowę z Polskim Związkiem Piłki Nożnej, stając się oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski do końca 2022 roku.

Dzięki temu T‑Mobile uzyskał możliwość posługiwania się tytułem sponsorskim w odniesieniu do kadry narodowej, reprezentacji U21, młodzieżowych i kobiecych. Ponadto operator został również partnerem serwisu Łączy Nas Piłka, w którym publikowane są najważniejsze informacje dotyczące rozgrywek naszych drużyn narodowych.

Przeczytaj też: Wracają mecze i wyścigi, nadawcy czekają na ustalenia ws. obsługi medialnej

W związku z podpisaną umową od następnego meczu reprezentacji Polski logo T‑Mobile pojawi się na bandach reklamowych na stadionach, a także na ściankach konferencyjnych, ekranach, autobusie reprezentacji, zaproszeniach, biletach, plakatach. Będzie ono także umieszczone na stronie internetowej PZPN oraz na portalu Łączy Nas Piłka. T‑Mobile planuje wprowadzenie specjalnych promocji i nowych ofert dla swoich klientów.

(AMS, 29.04.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.