Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 29, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Andrzej Gwiazda w TVP Info dziękuje za napisanie mu listu do Gowina

Pod listem do posłów Porozumienia podpisało się 70 działaczy opozycyjnych, wśród nich Andrzej Gwiazda (screen TVP Info)

W rozmowie z Michałem Rachoniem w programie „Minęła 20” w TVP Info Andrzej Gwiazda podziękował za napisanie listu do posłów Porozumienia, pod którym podpisał się on i kilkudziesięciu innych działaczy opozycji w PRL.

Z apelem o niesprzeciwianie się majowym wyborom prezydenckim do posłów Jarosława Gowina zwrócili się niektórzy działacze dawnej opozycji. W poniedziałkowym programie „Minęła 20” w rozmowie z Andrzejem Gwiazdą nawiązał do tego prowadzący Michał Rachoń. Były opozycjonista powiedział: – Chwała Bogu, napisaliście ten tekst za nas. To jest bardzo sympatyczne, że są ludzie, którzy potrafią napisać tekst, który uznajemy za swój – powiedział. Nie wskazał jednak, kogo dokładnie miał na myśli.

Pod listem do posłów Porozumienia podpisało się ponad 70 byłych członków Solidarności oraz więźniów politycznych w czasach PRL. Jako pierwszy list opublikował serwis Niezalezna.pl, z którym Rachoń był kiedyś związany.

(KCZ, 29.04.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.