Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 27, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Prace artystów o pandemii na nośnikach AMS

Plakat „Świat 2020. Alfabetyczny spis krajów. Made in…” ma zaledwie kilka dni - mówi jego twórca prof. Lech Majewski (fot. materiały prasowe)

Firma AMS rozpoczęła cykl #PrzyjacieleGaleriiPlakatuAMS, w ramach którego będzie umieszczać na nośnikach reklamowych prace artystów dotyczące pandemii.

Jako pierwszy na nośnikach pojawił się plakat „Świat 2020” autorstwa grafika plakacisty prof. Lecha Majewskiego. - Plakat „Świat 2020. Alfabetyczny spis krajów. Made in…” ma zaledwie kilka dni. Powstał w czasie, kiedy cały świat walczy z nieszczęściem i wszyscy, jak nigdy, jesteśmy od siebie uzależnieni. Nie ma biednych, nie ma bogatych, wirus nie wybiera, każdy jest narażony na spotkanie z nim - opisuje pracę prof. Lech Majewski.

Plakat widnieje zarówno na analogowych, jak i cyfrowych nośnikach znajdujących się na wiatach przystankowych (w kampanii wykorzystano premium citylighty i digital citylighty). W ramach akcji AMS zaprosił grafików współtworzących projekt Galeria Plakatu AMS do nadsyłania swoich prac. Można je również będzie zobaczyć na nośnikach AMS oraz na profilu spółki na Facebooku – Outdoor jest cool! AMS.

Galeria: World Press Photo 2020 - laureaci

(IKO, 27.04.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.