Dział: INTERNET

Dodano: Kwiecień 23, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

HBO Max wystartuje 27 maja w USA

Oprócz materiałów archiwalnych HBO zapowiada oryginalne filmy i seriale (screen: YouTube.com/HBO Max)

WarnerMedia, należący do koncernu telekomunikacyjnego AT&T, poinformował, że start serwisu streamingowego HBO Max nastąpi 27 maja. Jeszcze w tym roku serwis pojawi się w Ameryce Południowej. 

Do tej pory mówiono, że serwis może pojawić się w maju, ale brakowało konkretnej daty. W Stanach Zjednoczonych zastąpi usługę HBO Now, dającą podobne możliwości jak HBO Go w Polsce. Zaletą nowej platformy ma być 10 tys. godzin materiałów wideo, filmów, seriali i programów tworzonych przez WarnerMedia. Miesięczna subskrypcja ma kosztować 14,99 dol.

Oprócz materiałów archiwalnych HBO zapowiada oryginalne filmy i seriale, jak spin-off "Lśnienia" czy prequel "Gry o tron" - "House of Dragons". Odcinki seriali mają być wypuszczane według tygodniowego harmonogramu, a nie jak w innych serwisach - wszystkie naraz. HBO zainwestował też w wyłączne prawa do znanych seriali, takich jak "Przyjaciele", "South Park" i "Teoria wielkiego podrywu". Na HBO Max będzie też można obejrzeć filmy Warner Bros. i New Line, np. "Joker", "Shazam" i "Godzilla".

Galeria: Seriale w kwietniu: premiery i kontynuacje

(MAC, 23.04.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.