Dział: INTERNET

Dodano: Kwiecień 22, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ruszył serwis Zielona.gazeta.pl o zmianach klimatycznych

Serwis będzie zbierał wszystkie ekologiczne treści i cykle Gazeta.pl (screen Zielona.gazeta.pl)

Dziś wystartował serwis Zielona.gazeta.pl, w którym będą publikowane materiały poświęcone ekologii i zmianom klimatycznym. 

Serwis będzie zbierał wszystkie ekologiczne treści i cykle Gazeta.pl (Agora). Można w nim znaleźć m.in. artykuły z serii „Piątki dla klimatu”, „Ludzie z klimatem”, „Moto 2030” czy „Haps Zero Waste”, a także wszystkie newsy dotyczące ochrony środowiska, które na co dzień publikuje portal. Nowy serwis ma specjalne miejsce na stronie głównej Gazeta.pl.

Data startu nie jest przypadkowa - dziś jest Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji Gazeta.pl będzie dziś transmitować ekologiczną debatę prezydencką organizowaną przez UN Global Compact Poland i Kantar Polska. Udział w wydarzeniu potwierdzili: Szymon Hołownia, Robert Biedroń, Małgorzata Kidawa-Błońska i Władysław Kosiniak-Kamysz. - Wychodzimy z założenia, że nieważne, czy wybory się odbędą, czy nie, warto dowiedzieć się, co kandydaci mają w tych ważnych sprawach do powiedzenia - mówi Kamil Wyszkowski z Global Compact Network Poland.

Kandydatom pytania będą zadawać Łukasz Kijek, redaktor naczelny serwisów informacyjnych Gazeta.pl, Mikołaj Kunica, redaktor naczelny Business Insider Polska oraz Paweł Balinowski, reporter RMF FM. Jak informuje Wyszkowski, wszystkie wymienione redakcje będą transmitować debatę, która rozpocznie się o godz. 15.

Galeria: World Press Photo 2020 - laureaci

(SK, 22.04.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.