Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 09, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Koncert Żywiec Męskie Granie #wdomu zgromadził milionową widownię

Transmisję Męskiego Grania #wdomu można oglądać na Facebooku i YouTube oraz na Onet.pl (fot. materiały prasowe)

Internetowy koncert Bass Astral x Igo, który marka Żywiec (Grupa Żywiec), sponsor trasy Męskie Granie, razem z portalem Onet.pl i artystami zdecydowała się zorganizować w domach artystów, miał ponad 1 mln wyświetleń.

Niedzielny koncert Bass Astral x Igo był jak dotąd najchętniej oglądanym koncertem całego cyklu. W szczytowym momencie transmisję na żywo oglądało wspólnie 120 tysięcy widzów. Po 24 godzinach na wszystkich platformach koncert miał ponad 1 mln wyświetleń.

Poprzednie koncerty w ramach cyklu również cieszyły się dużym zainteresowaniem odbiorców: transmisję koncertu Króla w szczytowym momencie oglądało 50 tys. widzów, a samych wyświetleń było ponad 400 tys. Zespół Sorry Boys zgromadził przed ekranami kilkudziesięciotysięczną widownię. W najbliższy czwartek (9 kwietnia) wystąpi Daria Zawiałow.

Transmisję Męskiego Grania #wdomu można oglądać na Facebooku i kanale Męskiego Grania na YouTube, na głównej stronie Onet.pl i w kanałach społecznościowych grupy Onet (m.in. Onet.pl. Onet Kultura i Plejada). Koncertowi i transmisji towarzyszy zbiórka pieniędzy na walkę z koronawirusem, którą organizuje Siepomaga.pl.

Za ideę, kreację i komunikację koncertów odpowiadają agencje Feeders Agency, 2012 Agency wraz z agencją Live, odpowiadającą też za kreację artystyczną i produkcję wydarzeń. Media kupuje Starcom, za PR odpowiada agencja Hope, a produkcją streamu z domów artystów zajmuje się Grupa ATM.

(AMS, 09.04.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.