Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 30, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Grupa Żywiec organizuje cykl koncertów "Męskie Granie w domu"

Grupa Żywiec z Onetem i artystami organizuje cykl koncertów "Męskie Granie w domu". Jako pierwszy wystąpił zespół Sorry Boys (screen YouTube/Mystic Production TV)

Marka Żywiec (Grupa Żywiec), sponsor trasy Męskie Granie, razem z portalem Onet.pl i artystami zdecydowała się zorganizować cykl internetowych koncertów.

By zachować wszelkie środki ostrożności i spełnić wymogi bezpieczeństwa podczas pandemii, koncerty odbędą się w na żywo z domów artystów, bez kontaktu z ekipą grupy ATM realizującą koncerty. Przed drzwi artystów ma być dostarczony zdezynfekowany sprzęt, który każdy z nich zainstaluje samodzielnie, korzystając ze zdalnych instrukcji producenta. Wóz transmisyjny wypuści miksowany na żywo materiał. Pierwsze wydarzenie z cyklu „Męskie Granie w domu” odbyło się w niedzielę 29 marca o godz. 20.30. Dla internetowej publiczności na Onet.pl zagrał Sorry Boys.

Koncertowi i transmisji towarzyszy zbiórka pieniędzy na walkę z koronawirusem, którą organizuje Siepomaga.pl.

Galeria: Seriale w kwietniu: premiery i kontynuacje

(AMS, 30.03.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.