Dział: INTERNET

Dodano: Kwiecień 09, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Portal graczy Ppe.pl sprzedany za 2 mln zł

Serwis Ppe.pl powstał w 2010 roku (screen: Ppe.pl)

Spółka Advertigo, wydawca magazynu "Teraz Rock", sprzedała serwis Ppe.pl spółce Online Venture za 2,05 mln zł.

Umowę podpisano w środę. - W związku z tym, że pojawiła się taka oferta, postanowiliśmy z niej skorzystać – mówi krótko o powodach sprzedaży prezes Advertigo Leszek Jastrzębski.

Ppe.pl to serwis internetowy poświęcony grom na komputery i konsole, działający od 2010 roku. W redakcji pracuje na stałe kilku dziennikarzy. Z danych Gemius/PBI wynika, że w grudniu 2019 roku serwis odwiedziło prawie 739 tys. użytkowników.

Advertigo SA poza Ppe.pl w swoim portfolio ma miesięcznik "Teraz Rock" i jego serwis terazmuzyka.pl. W ubiegłym roku spółka sprzedała miesięcznik o grach na konsole "PSX Extreme".

Online Venture to gdańska spółka zarządzająca serwisami internetowymi. "Inwestujemy w dobrze rokujące przedsięwzięcia w branży online" - napisano na stronie firmy.

Galeria: Historia "Wprost" na okładkach

(JSX, 09.04.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.