Dział: PRASA

Dodano: Kwiecień 03, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Redakcja "Podróży" na wypowiedzeniach

Joanna Szyndler była redaktor naczelną "Podróży" od 2012 roku (screen: YouTube/Magazyn Podróże)

W związku z zawieszeniem wydawania magazynu "Podróże" (Grupa ZPR Media) z wydawnictwem rozstaje się zespół redakcyjny miesięcznika, w tym redaktor naczelna Joanna Szyndler.

- Jeżeli chodzi o redakcję papierową, dostaliśmy wypowiedzenia. Jesteśmy w okresie wypowiedzeń, nie mamy od wydawnictwa ofert pracy czy planów na realizowanie razem "Podróży" w internecie, choć strona istnieje – mówi w rozmowie z "Presserwisem" Joanna Szyndler, redaktor naczelna "Podróży" i serwisu Podroze.pl. Jak dodaje, w redakcji drukowanego wydania magazynu pracowało sześcioro redaktorów, wszyscy zostali zwolnieni.

Jak informowaliśmy wczoraj, Grupa ZPR Media zawiesiła wydawanie miesięcznika "Podróże". Ostatnie, majowe wydanie pisma trafi do sprzedaży w kwietniu. Nadal ma działać serwis Podroze.pl. Według naszych informacji pracują w nim dwie redaktorki.

Joanna Szyndler redaktor naczelną "Podróży" i Podroze.pl była od 2012 roku. Wcześniej pracowała jako redaktor prowadząca serwisu Podroze.pl, jest reporterką, autorką książki "Kuba-Miami. Ucieczki i powroty".

(JSX, 03.04.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.