Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 03, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kanały Polsatu zmieniają oprawę i logotypy

Oprawy przygotowała niemiecka agencja kreatywna Luxlotusliner (fot. materiały prasowe)

Od poniedziałku 6 kwietnia nowe logotypy i oprawę będą mieć Super Polsat, Polsat 2, Polsat 1, Polsat Cafe, Polsat Play, Polsat Doku i Polsat Film.

Kanały takie jak Polsat 1 (adresowany do Polaków mieszkających za granicą), Polsat 2, Super Polsat zostały utrzymane w tych samych kolorach co antena główna: pomarańczowym i czerwonym z identyczną dla wszystkich czerwoną podstawą. Kanały tematyczne natomiast, łącznie ze startującym Polsat Seriale (zajmuje miejsce Polsat Romans), zyskały nasycone barwy, każdy kanał inną oraz nową czcionkę z zachowaniem czerwonej podstawy.

Oprawa antenowa kanałów nawiązuje do elementów znanych już widzom z anteny głównej Polsatu. Elementy graficzne pojawiające się na ekranie zostały zaanimowane.

"Pracując nad ujednoliceniem logotypów chcieliśmy zachować dotychczasową tożsamość znaków, ale odświeżyć je poprzez nową czcionkę, typografię oraz nasyconą kolorystykę" - stwierdziła w komunikacie Katarzyna Wyszomirska-Wierczewska, członek zarządu i dyrektor pionu marketingu Telewizji Polsat.

Nowe logotypy i oprawy kanałów przygotowała niemiecka agencja kreatywna Luxlotusliner.

(KOZ, 03.04.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.