Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 03, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jest reakcja KRRiT na udawanie ataku paniki przez Filipa Chajzera

KRRiT otrzymała 19 skarg na TVN w związku z zachowaniem Filipa Chajzera (fot. materiały prasowe)

Przewodniczący KRRiT Witold Kołodziejski skierował do TVN pismo, w którym zwrócił uwagę, że nadawca w swojej działalności programowej powinien uwzględniać różne stopnie wrażliwości odbiorców.

To reakcja regulatora na skargi w związku z zachowaniem Filipa Chajzera w "Dzień dobry TVN". Łącznie Rada dostała ich 19.

29 listopada ub.r. w "Dzień dobry TVN" Filip Chajzer - rozpoczynając rozmowę z psycholog Marią Rotkiel, a zapowiedzianą na belce "Zachowaj spokój - to atak paniki" - stwierdził, że to temat „bardzo poważny i nie można robić sobie jaj”. Na zakończenie Chajzer dyszał i wykrzykiwał: „dostałem ataku, zabierz mnie stąd, pomóż mi, przerwa, idziemy na przerwę!”.

"W rozmowie poruszano ważne kwestie dla osób borykających się z zaburzeniami lękowymi i atakami paniki i nie można w tej części uznać jej za rozrywkową" - stwierdziła KRRiT.

Po tym, jak część internautów zarzuciła Filipowi Chajzerowi naśmiewanie się z osób zmagających się z problemami psychicznymi, przeprosił on za swoje zachowanie.

(KOZ, 03.04.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.