Dział: PRASA

Dodano: Kwiecień 03, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ostatni dzień zgłaszania zdjęć do Grand Press Photo 2020

Główna nagroda w konkursie przyznawana jest za Zdjęcie Roku, jego autor otrzyma 10 tys. zł

Tylko dziś do godz. 23.59 można zgłaszać zdjęcia, reportaże, projekty dokumentalne oraz książki fotograficzne do konkursu Grand Press Photo 2020.

W konkursie oceniane będą fotografie wykonane między 1 kwietnia 2019 roku a 31 marca 2020 roku, zarówno w kategoriach zdjęć pojedynczych, jak i fotoreportaży.

Główna nagroda w konkursie przyznawana jest za Zdjęcie Roku, jego autor otrzyma 10 tys. zł.

Dla fotografów realizujących dłuższe projekty przeznaczona jest specjalna kategoria: Projekt dokumentalny.

Dla fotografów mających już dorobek, ale którzy nie ukończyli 26. roku życia i nie startowali dotąd w konkursie Grand Press Photo, stworzyliśmy kategorię Young Poland. Zdjęcia i/lub fotoreportaże zgłaszane w tej kategorii muszą reprezentować fotografię prasową bądź dokumentalną.

W ramach GPP organizowany jest również konkurs Photo Book na najlepsze książki fotograficzne wydane po raz pierwszy w 2019 roku. Zwycięzca otrzyma nagrodę Photo Book of the Year 2019.

Uwaga: w związku z ograniczeniami dotyczącymi pracy w czasie epidemii Covid-19 książki na konkurs można dostarczać osobiście lub kurierem (przyjmowane są przesyłki niewymagające podpisu przy odbiorze) do 3 kwietnia 2020 roku (w godz. od 9 do 17, w przypadku przesyłek kurierskich liczy się data nadania) na adres: Grand Press Photo, Kancelaria GPW, ul. Książęca 4, 00-498 Warszawa.

Do książki należy dołączyć informacje: autor książki (zdjęć i ewentualnych tekstów), dane kontaktowe do autora (numer telefonu, adres e-mail), wydawca, miesiąc wydania, krótki opis idei publikacji.

Regulamin konkursu, opisy kategorii, porady dotyczące edycji i zgłaszania zdjęć oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie Grandpressphoto.pl.

Zapraszamy do udziału!

(CP, 03.04.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.