Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 01, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Szymon Majewski reżyserem spotu dla Plusa

Kreację kampanii przygotowała agencja Scholz & Friends Warszawa (screen: YouTube.com/PLUSPL)

Polkomtel, operator komórkowy sieci Plus, prowadzi kampanię reklamową pod hasłem #zostańwdomu, do której spot wyreżyserował Szymon Majewski, ambasador marki.

W reklamie zatytułowanej „Rebus kontakt” Majewski zachęca do zostania w domu, przy jednoczesnym podtrzymywaniu kontaktu z bliskimi. Promuje w ten sposób ofertę Plus Abonament. Występujący w reklamie Szymon Majewski jest jednocześnie nie tylko reżyserem, ale także operatorem obrazu. Spot wyprodukował dom produkcyjny TFP, a producentem jest Mariusz Matwiejczuk. Za postprodukcję odpowiada Televisor, ZtudioiBurza.

Kampania prowadzona jest w telewizji i internecie. Kreację przygotowała agencja Scholz & Friends Warszawa. Za planowanie i zakup mediów odpowiada agencja mediowa Vizeum.

Galeria: Historia "Wprost" na okładkach

(IKO, 01.04.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.