Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 31, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Cykl o pandemii z perspektywy przedsiębiorców w Next.gazeta.pl

Na cykl #BiznesWalczy złożą się materiały poświęcone firmom, które przebudowują swój biznes podczas pandemii (fot. materiały prasowe)

W serwisie Next.Gazeta.pl wystartował nowy cykl #BiznesWalczy. Redakcja biznesowo-technologicznego serwisu portalu Gazeta.pl (Agora) prezentuje w nim obecną sytuację kryzysową z punktu widzenia przedsiębiorców.

"W tym trudnym czasie chcemy zachęcić do walki o biznes zarówno duże, jak i mniejsze firmy, prezentując pozytywne przykłady, nieszablonowe rozwiązania czy innowacyjne technologie" - wyjaśniania w komunikacie Łukasz Kijek, redaktor naczelny serwisów informacyjnych Gazeta.pl.

Na cykl #BiznesWalczy złożą się materiały dziennikarskie poświęcone firmom, które przebudowują swój biznes w związku z pandemią. Redakcja Next.gazeta.pl przybliży również problemy firm i powie o tym, czego potrzebują, m.in. jeśli chodzi o zmiany w przepisach, aby przetrwać ten trudny czas w gospodarce.

- W ramach cyklu #BiznesWalczy zamierzamy publikować kilka tekstów tygodniowo. Nie wykluczamy, że pojawią się w nim również materiały wideo - mówi nam Łukasz Kijek. 

Według danych Gemius/PBI w lutym serwis Next.gazeta.pl miał 4,18 mln użytkowników.

Galeria: Historia "Wprost" na okładkach

(MNI, 31.03.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.