Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 30, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Szymon Bartnicki chce założyć fundację walczącą z uzależnieniem od hazardu

Szymon Bartnicki w 2017 roku uruchomił blog "Postaw na siebie" poświęcony uzależnieniu od hazardu (screen: Postawnasiebie.org)

Szymon Bartnicki, były dziennikarz sportowy m.in. serwisu "Łączy nas piłka" i "Piłki Nożnej", chce uruchomić fundację zajmującą się przeciwdziałaniem uzależnieniu od hazardu.

Działalność fundacji miałaby obejmować m.in. doradztwo, pomoc w leczeniu i prawną dla osób borykających się z uzależnieniem. Ponadto Bartnicki chce prowadzić akcje edukacyjne i profilaktyczne. 

Szymon Bartnicki sam jest uzależniony od hazardu. Na przełomie 2016 i 2017 roku odbył terapię w zamkniętym ośrodku leczenia uzależnień. W 2017 roku uruchomił blog "Postaw na siebie" poświęcony tej chorobie. Obecnie m.in. prowadzi wykłady dotyczące profilaktyki uzależnień. Start fundacji planuje na lato tego roku.

Galeria: Seriale w kwietniu: premiery i kontynuacje

(MNI, 30.03.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.