Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 27, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Patrycja Kotecka awansowała do zarządu Link 4

Wynagrodznie Patrycji Koteckiej w Link4 ma pozostać bez zmian (fot. materiały prasowe)

Patrycja Kotecka, dotychczas dyrektor pionu marketingu firmy ubezpieczeniowej Link4, awansowała do zarządu spółki.

"To wzmocnienie kompetencji marketingowych w teamie zarządzającym" - informuje w komunikacie prasowym przewodniczący rady nadzorczej ubezpieczyciela Bartłomiej Litwińczuk. Litwińczuk jest adwokatem, który wielokrotnie występował w procesach sądowych jako pełnomocnik Zbigniewa Ziobry (obecnie ministra sprawiedliwości) - męża Patrycji Koteckiej. Link 4 należy do kontrolowanej przez Skarb Państwa spółki PZU SA.

W komunikacie o awansie Koteckiej firma informuje, że "na prośbę nowo powołanej członkini zarządu jej wynagrodzenie pomimo awansu pozostanie bez zmian".

Patrycja Kotecka od marca 2016 roku była dyrektorem marketingu i sprzedaży online, a następnie szefową pionu. W latach 2009 - 2015 pracowała w spółce Apella jako kierownik ds. projektów medialnych. Za prezesury Andrzeja Urbańskiego w TVP była m.in. zastępcą dyrektora Agencji Informacji. Wcześniej była dziennikarką "Życia Warszawy" i "Super Expressu".

W połowie stycznia serwis OKO.press napisał, że Wirtualna Polska miała cenzurować artykuły krytyczne wobec ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry i jego środowiska oraz publikować materiały pozytywnie oceniające ich działalność. Według OKO.press "dziennikarze WP musieli kontaktować się z żoną Ziobry i ludźmi z jego otoczenia, by ustalać ostateczne wersje artykułów o resorcie i ministrze". Kotecka w przesłanym OKO.press oświadczeniu zaprzeczyła, by uzależniała współpracę Link4 z danym medium od tego, jak opisywany jest w nim jej mąż.

(KOZ, 27.03.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.