Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 27, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Serwisy VoD w czasie epidemii wzbogacają ramówki

Premierę VoD filmu "Pan T." z Pawłem Wilczakiem przyspieszyło kilka serwisów streamingowych (fot. materiały prasowe)

Serwisy VoD przyspieszają premiery w związku rosnącym zainteresowaniem widzów w czasie epidemii. 

- W ostatnich tygodniach odnotowujemy ponadtrzykrotny wzrost zainteresowania naszą usługą płatną - mówi Piotr Ślubowski, dyrektor zarządzający Vod.pl (Ringier Axel Springer Polska). Na piątek 27 marca serwis przesunął premiery: "Mayday", "Pan T.", "Deerskin", "Misiek i Chiński". Wcześniej niż planowano, bo już 3 kwietnia, do oferty wejdą "Oficer i szpieg" oraz "Poznajmy się jeszcze raz".

Ze względu na zamknięcie kin film Jana Komasy "Sala samobójców. Hejter" trafił na Vod.pl, a także na Player.pl (TVN) wkrótce po premierze na dużym ekranie. - Według wcześniejszych założeń obraz miał być dostępny w Playerze za kilka miesięcy, ale zdecydowaliśmy się znacznie przyspieszyć jego udostępnienie przez wzgląd na obecną sytuację. Podobna decyzja zapadła przy "Panu T.", który wchodzi na platformę już 27 marca. Na początku tego tygodnia pojawił się w serwisie inny znany polski film "Supernova" - wyjaśnia Marta Jerzykowska, zajmująca się PR w TVN Discovery Polska. 

„Pan T.” z Pawłem Wilczakiem w roli głównej 27 marca trafia także do usługi Premiery VOD+ platformy Canal+. HBO GO przyspieszyło z kolei premiery filmów dla dzieci. W usłudze w środę pojawiły się: "Auta", "Auta 2", "Herkules" oraz "LEGO. Przygoda 2". Netflix jak dotąd w reakcji na epidemię zdecydował się na udostępnienie od 20 marca  polskiego horroru „W lesie dziś nie zaśnie nikt", którego premia kinowa musiała zostać odwołana. Wszystkie te nowości wprowadzane są do programu niezależnie od wcześniej zaplanowanego harmonogramu premier.

Galeria: W obiektywie: koronawirus

(MNI, 27.03.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.