Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 25, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Bank BPS ruszył z akcją "Posadź drzewo m@ilem"

Bank BPS w kampanii namawia klientów do rezygnacji z papierowych wyciągów (fot. materiały prasowe)

„Posadź drzewo m@ilem” - pod takim hasłem Bank BPS prowadzi akcję, w której namawia klientów do przejścia z papierowego na elektroniczny wyciąg bankowy. Działania wspierające akcję powierzone zostały wybranej w przetargu agencji oS3.

Akcja "EKO Bank" ma być odpowiedzią Banku BPS na wyzwania związane z ekologią. Bank deklaruje, że ograniczy wykorzystanie papieru i zasadzi drzewa tam, gdzie są one najbardziej potrzebne. W tym celu agencja oS3 pozyskała partnera akcji - Fundację Alter Eko, która zajmie się sadzeniem zieleni. Zajęła się również strategią komunikacji i koncepcją kreacji kampanii wspierającej działania reklamowe w internecie. Agencja jest również odpowiedzialna za przygotowanie strony: www.bankbps.pl/ekobank.

Fundacja Alter Eko działa na rzecz zrównoważonego rozwoju miast, edukacji ekologicznej oraz ochrony zasobów przyrodniczych. Przy współpracy z fundacją bank wybierze miejsca w Polsce, w których zasadzi drzewa i inną roślinność.

Galeria: W obiektywie: koronawirus

(AMS, 25.03.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.