Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Marzec 24, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TikTok przekaże 3 mln dol. fundacji Schwarzeneggera

Arnold Schwarzenegger współpracuje z TikTokiem od dawna (Angela George/WikimediaCommons, CC BY-SA 3.0)

Serwis społecznościowy TikTok przekaże 3 mln dol. After-School All-Stars, organizacji charytatywnej założonej przez aktora i byłego gubernatora Kalifornii Arnolda Schwarzeneggera.

Celem fundacji jest pomoc dla rodzin, których dzieci nie mogą korzystać ze szkolnych posiłków, po tym jak placówki edukacyjne zostały zamknięte w związku z koronawirusem. Rodziny w 60 amerykańskich miastach otrzymają kupony żywnościowe i karty podarunkowe realizowane w miejscowych sklepach spożywczych. Pomoc otrzymają rodziny w miastach najbardziej dotkniętych epidemią, w tym Los Angeles, Miami, Nowym Jorku, Newark, San Francisco, Seattle i Waszyngtonie. Partnerami inicjatywy są firmy: Food Land, Giant, Kroger, Publix, Ralphs, Safeway, Target i Walmart.

Galeria: W obiektywie: koronawirus

(MAC, 24.03.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.